• VYBERTE SI Z NAŠEJ TELEVÍZNEJ PONUKY

    Satelitná televízia skylink digi plustelka

Televízia, aj tam, kde nie je káblová televízia dostupná

Nech sa páči vyberte si z ponuky operátorov

Digi trnava v Predajni Astrasat

Digi Trnava je poskytovateľ televízie, ktorý prináša už v základnom balíčku za 9,60 € až 66 televíznych staníc, vrátane unikátnych športových programov DIGI SPORT.  Programy DIGI SPORT nenájdete u žiadneho iného poskytovateľa, vďaka tomu môžete sledovať prenosy Premie league, Ligy majstrov UEFA, Španielskej futbalovej ligy a ďalších výnimočných športových podujatí. Medzi hlavné výhody partí aj to, že inštalácia a zriadenie TV je zdarma, prijímače máte v prenájme za symbolickú sumu. Navyše za jeden mesačný poplatok môžete sledovať programy na štyroch rôznych televízoroch.

satelitná televízia skylink

SKYLINK poskytuje najväčšie množstvo televíznych programov ,v najvyššej kvalite obrazu . Z množstva ponúkaných 120 TV programov je až 50 v HD kvalite, preto je tento prevádzkovateľ satelitnej televízie určený pre najnáročnejších divákov.  Ako jediný zo všetkých prevádzkovateľov má aj archív programov, to znamená, že ak si nestihnete pozrieť svoju obľúbenú reláciu, viete sa ku nej spätne vrátiť až po dobu 7 dní. Ak máte predplatený prémiový balíček, viete sledovať TV aj na ďalších štyroch zariadeniach ako tablet, telefón, PC. Čiže sledovanie televízie si môžete užívať kdekoľvek v byte.

Televizia cez satelit plustelka v predajni Astrasat

Chceli by ste platiť za prémiový balík programov iba 2,99 € mesačne, alebo za príjem televíznych staníc neplatiť vôbec nič? Potom je tu Plustelka. Pokiaľ nepotrebujete z každého žánru množstvo rovnakých programov, Plustelka je voľba pre Vás. Najlepšie na tom je, že na príjem Vám postačí klasická anténa.  Na webstránke si vyberiete balík programov, zakúpite setop box, alebo ak máte novší televízor postačí Vám dekódovací modul ktorý zasuniete do telky, a môžete si vychutnávať kvalitný obraz za najlepšiu cenu.  Výborné pokrytie signálom je kdekoľvek na Slovensku. Navyše je v ponuke aj erotický program EROxxx iba za 1 € mesačne. Kto Vám dá za tie peniaze viac?

Flix Tv v predajni Astrasat

Flix TV je nový poskytovateľ televízie. Najväčším benefitom tohto poskytovateľa je príjem programov na viacerých televíznych prijímačoch v rámci jedného mesačného poplatku. Zriadenie a inštalácia je  zadarmo, a technické vybavenie Vám Flix Tv daruje. Tento poskytovateľ je určený najmä pre divákov, ktorí požadujú množstvo rôznych programov za priaznivú cenu. Skvelé je aj to, že športové a erotické programy nájdete spolu v jednom balíčku, a pre milovníkov filmov je k dispozícií filmový balík. Filmový aj športový balíček je možné objednať aj samostatne bez základných programov čiže v prípade ak nemáte záujem o bežné programy nemusíte za ne platiť.

Satelitná televízia všade na slovensku

Obrovská ponuka

Neviete si vybrať z poskytovateľov? Každý prináša iné výhody a vybrali sme z tých najlepších tak, aby si vedel u nás vybrať každý na základe preferencií, či už podľa ceny, možnosti pripojenia na jeden paušál množstvo televízorov,  kvality obrazu, alebo špeciálnych programov.

Na základe skúseností našim zákazníkom podľa ich potrieb odporúčame:

Digi Trnava – poskytovateľ určený pre milovníkov športových programov, kde nájdete športové podujatia, ktoré Vám neponúkne žiaden iný poskytovateľ

Skylink – pre ľudí, ktorí ocenia najväčšiu obrazovú kvalitu, obsahuje množstvo programov s archívom, čím umožňuje vrátiť sa ku svojmu obľúbenému programu až po dobu 7 dní a možnosť pustiť si televízne vysielanie aj na mobilnom telefóne, prípadne tablete

Plustelka – pre menej náročných divákov ponúka 11 programov zdarma a za 2,99 €   mesačne je možné doobjednať ďalších 20 programov čo za podobnú cenu nenájdete u žiadneho iného poskytovateľa.

Flix TV – ponúka veľké množstvo programov za výhodnú cenu a možnosť objednania prémiových programov ako sú filmy, šport a erotika samostatne, bez základného balíka. Tento poskytovateľ tiež umožňuje pripojiť väčšie množstvo televízorov za jeden mesačný paušál

Naši poskytovatelia prinášajú aj ďalšie výhody, o ktorých sa môžete dočítať na ich stránkach kliknutím na tlačidlo viac pod popisom jednotlivého poskytovateľa. Ak si  aj napriek tomu neviete vybrať z našej ponuky, kontaktujte nás, a ochotne Vám poradíme s výberom .