• INTERNET DO DOMÁCNOSTI AJ DO FIRMY

    Internet s rýchlostou optiky Trnava a okolie

Rýchly a spoľahlivý internet v Trnave a okolí pre domácnosť,
firmy aj profíkov

Nech sa páči vyberte si z ponuky operátorov

Dobrý internet v predajni Astrasat

Dobrý net je neobmedzený internet najmä pre rodinné domy v meste Trnava a okolí so špeciálnymi balíčkami navhrnutými podľa potrieb skupín užívateľov. Orientovaný je najmä na domácnosti a jeho výhody si užijú rodiny, študenti aj dôchodcovia. Pozrite si ponuku balíčkov z ktorej si určite vyberiete.

Netcon to je stabilita , rýchlosť a bezkonkurečná cena

Poskytovateľ neobmedzeného internetu s rýchlosťou optiky pre Trnavu a okolie. Ponúka veľmi výhodné podmienky pre firmených zákazníkov, s rýchlym servisom a pripojením do 24 hodín od objdenávky. K internetu poskytujú vysokovýkonné routery, ktoré zvládnu aj vysoké nároky užívateľov.

Internet aj tam kde nieje optika

Internet aj tam kde Vás iní nezapoja

Po dlhodobom testovaní prevádzkovateľov internetu pre Trnavu a okolie sme z množstva poskytovateľov vybrali tých ktorí ku svojim zákazníkom sú najústretovejší a majú vybudovanú najnovšiu technológiu, zabezpečujú rýchle pripojenie porovnateľné s optickým internetom aj na miestach, ktoré nie sú vybavené potrebnou infraštruktúrou. Tj. aj tam, kde nie je zavedená optika prípadne káblové rozvody. Pripoja Vás na sieť aj bez nutnosti výkopových prác na Vašom pozemku a bez zbytočných káblových rozvodov ktoré by mohli narušiť estetiku Vášho domu pozemku, alebo firmy.

Po rozvážnom výbere sme zvolili ako najlepší pre firemných zákazníkov spoločnosť Netcon s dlhodobou tradíciou v meste Trnava a množstve spokojných firiem.

Pre domácnosti a rodinné domy by sme sme najviac odporúčali poskytovateľa dobrý net, ktorý vyniká výhodnosťou balíčkov pre domácnosti tj. rodiny, študentov, ale aj dôchodcov.

Poskytovateľ Nextin je určený pre náročných užívateľov internetu a pri testovacej prevádzke vykazoval vysokú rýchlosť a stabilitu.