• ZVUK A OBRAZ KTORÝ VÁS OHROMÍ

    Audio Video komponenty v predajni Astrasat Trnava

Audio, video, IPTV, streaming
konzultácie, návrh, predaj, inštalácia

Vychutnajte si obraz aj zvuk vo Vašej domácnosti

Smart Home v predajni Astrasat Trnava

Streaming a IPTV

Vedeli Ste, že okrem štandardnej ponuky televíznych staníc od našich operátorov možete mať širokú databázu filmov a seriálov v slovenskom a českom jazyku v HD kvalite? V našej predajni nájdete množstvo zariadení, ktoré dokážu zmeniť Vašu telku plnú reklám, na multimediálne zariadenie, kde budete mať k dispozícií archív s tisíckami filmov a seriálov. Zariadenia od nás ako napíklad Ineos, VU+, Dreambox dokážu poskytovať služby IPTV ako sú Sosáč, Streamuj, Stalker TV a iné. IPTV a streamovacie zariadenia si môžete zakúpiť prostredníctvom nášho internetového obchodu kliknutím na tlačidlo VIAC pod týmto textom.

Predaj a montáž audio hifi systémov

Audio systémy

Neviete si vybrať z množstva audio zariadení?  Každá hudobná zostava je určená pre iný druh poslucháča, ktorý má rôzne nároky. Pri výbere vhodného zariadenia je najdôležitejšie vedieť, čo od neho očakávate, a aký hudobný štýl preferujete, uprednostňujete jednoduché ovládanie, bezkáblové riešenie, možnosť posluchu jedného audio systému v celom dome a záhrade, prípadne ste milovník filmov, a chceli by ste vychutnať filmové efekty. Vieme uspokojiť aj veľmi náročných poslucháčov.  Poradíme každému a navrhneme, aj zabezpečíme vhodnú audio zostavu, alebo systém za najlepšie ceny.

Najpodernejšia techna v predajni Astrasat podte s zobou

Moderná technika
moderný domov

U nás v Astrasate sa snažíme držať krok s dobou, neustále sledujeme nové trendy vo vývoji spotrebnej elektroniky a domácej zábavy. Našim cieľom je priniesť našim zákaníkom to najnovšie a nejlepšie na trhu. Snažíme sa vyhovieť od nenáročných až po najnáročnejšie potreby zákazníka či už sa jedná o jednoduchú hudobnú zostavu, domáce kino, satelitnú techniku, IPTV a streamovacie zariadenia.

Neradi by ste mali po byte, alebo dome množstvo káblov? Uprednostňujete jednoduché počúvanie hudby? Chete si vybrať z ponuky 51 hudobných databáz ako sú napr. SPOTIFY, DEEZER, APPLE MUSIC, MIXCLOUD, alebo tisícov internetových rádií?  Vtedy máme pre Vás riešenie od leadera v bezkáblových multiroom audio systémov SONOS.

Snažíme sa všetko zabezpečiť a nainštalovať tak, aby vám technika prinášala radosť s použvania a zábavu.