Používaním nášho webu súhlasíš s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.

Doručenie a platba

 

Doručenie kuriérom

Doba doručenia:
Tovar objednaný do 15:30hod, ktorý máme skladom Vám bude doručený zvyčajne do 24 hodín, výnimočne do 48 hodín v rámci celej Slovenskej republiky.

Cena dopravy:
Cena dopravy pri objednaní tovaru malých rozmerov a s nízkou hmotnosťou -obálka (prístupové karty a moduly) je 2€, cena bude upravená až po vytvorení objednávky.
Cena dopravy pri ostatnom tovare je 3€.
Pri objednávke nad 100€ je doprava zadarmo.
V prípade doručenia tovaru mimo územie Slovenskej republiky nás, prosím, kontaktujte písomne na mail shop@astrasat.sk a zašleme Vám cenovú ponuku.
Objednaný tovar neposielame prostredníctvom Slovenskej pošty.

 

 

Osobný odber v Trnave

Váš objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť priamo u nás na predajni na adrese A. Žarnova 11/C, 917 02 Trnava počas otváracej doby pondelok - piatok od 8:30 do 18:00 a v sobotu od 8:30 do 12:00. Osobné vyzdvihnutie tovaru je možné, až po potvrdení o nachystaní tovaru prostredníctvom SMS správy, zvyčajne do 2 hodín od prijatia objednávky.  

 

Možnosti platby

 

Tovar objednaný kuriérom posielame na dobierku (ZDARMA – bez navýšenia ceny), alebo prevodom cez účet (po doručení objednávky Vám zašleme zálohovú faktúru, po pripísaní platby v prospech nášho účtu Vám tovar odošleme).

 

Pri prevzatí tovaru priamo na predajni je platba možná v hotovosti, alebo prostredníctvom platobnej karty.