Používaním nášho webu súhlasíš s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
HD prijímače Linux

V tejto kategórii nájdete tzv. "Smart" prijímače, ktoré sú založené na báze operačného systému Linux, ktorý umožňuje širšie využitie funkcií satelitných prijímačov. Linux umožňuje prácu so sieťou, internetom, možnosti doplnkovýc...

V tejto kategórii nájdete tzv. "Smart" prijímače, ktoré sú založené na báze operačného systému Linux, ktorý umožňuje širšie využitie funkcií satelitných prijímačov. Linux umožňuje prácu so sieťou, internetom, možnosti doplnkových pluginov. Prijímače sú vybavené programovateľnou čítačkou kariet, ktorá po nastavení spolupracuje s kartami od rôznych poskytovateľom (Skylink, FreeSAT by UPC). Prijímače disponujú prepracovaným a praktickým softvérom. Umožňujú nahrávanie viacerých programov naraz. Väčšina z nich umožňuje sledovanie 2 programov v 2 oknách - funkcia PIP. Podporované sú nadstavby softvéru umožňujúce využitie internetových aplikácií (YouTube, Internet Radio+,  funkcie prehrávača, Facebook, Katrina TV.
Možnosť inštalácie pluginov:
MCAS (nastavenie čítačky pre rôzne typy kariet),
MCAS Client (zdieľanie 1 karty viacerými prijímačmi),
FIXIT (úprava nekódovaných nahrávok pre prehratie vo Windows Media Playeri),
WEB INTERFACE (pripojenie a ovládanie prijímača zo vzdialeného miesta).
S operačným systémom Enigma si dokážete zmeniť dizajn menu v prijímači, streamovať live vysielanie napr. na iPAD a pod.
Mínusom je vyššia cena a dlhšie prvé spustenie (bootovanie) prijímača po zapojení do siete. Ďalšie vypnutia a zapnutia trvajú už len 3s. Na to, aby ste dokázali využiť nespočetné množstvo funkcií je vhodné mať prístup k internetu.
Linuxový systém možno vo Vás vyvoláva dojem zložitosti, avšak jedná sa o praktický systém, ktorého ovládanie je veľmi intuitívne.

Viac
 • 79,00 € s DPH
  79,00 € s DPH

  Linuxový satelitný prijímač FULL HD s univerzálnou čítačkou kariet s implementovaným multimediálnym centrom XBMC. Dva satelitné DVB-S/S2 tunery. Možnosť nahrávania viacero programov súčasne. Prijímač má zabudovaný CI slot. Podpora wifi. Možnosť inštalácie interného HDD. Funkcie: internetový prehliadač a rôzne internetové aplikácie.  

 • 150,00 € s DPH
  150,00 € s DPH

  Dreambox DM 520 predstavuje FULL HD linuxový satelitný prijímač, ktorý je vybavený BCM 73625 2000 MIPS procesorom s podporou H.265 HVEC a jedným DVB-S2 tunerom.  Prijímač je na prednej strane vybavený indikátorom stavu a LED dotykovým tlačidlom - senzorom a jednou UNI čítačkou kariet. Balenie obsahuje multi-diaľkové ovládanie pre Dreambox.

 • 160,00 € s DPH
  160,00 € s DPH

  Dreambox DM 525 predstavuje FULL HD linuxový satelitný prijímač, ktorý je vybavený BCM 73625 2000 MIPS procesorom s podporou H.265 HVEC a jedným DVB-S2 tunerom.  Prijímač je na prednej strane vybavený indikátorom stavu a LED dotykovým tlačidlom - senzorom, jedným CI slotom a jednou UNI čítačkou kariet. Balenie obsahuje multi-diaľkové ovládanie pre Dreambox.

 • 329,00 € s DPH
  329,00 € s DPH

  Dreambox DM-900 UHD 4K Na prednom panely prijímača DM900 UHD nájdete farebný 3" LCD displej. prijímač je vybavený 1x CI slotom a 1x čítačkou dekódovacích kariet. Rovnako ako ostatné prijímače Dreambox je aj model DM900 UHD vybavený operačným systémom Linux Enigma2.

 • 99,00 € s DPH
  99,00 € s DPH

  Linuxový satelitný prijímač FULL HD s jednou univerzálnou čítačkou kariet. Jeden satelitný DVB-S/S2 tuner. Možnosť nahrávania viacero programov súčasne. Prijímač má zabudovaný 2x CI slot. Podpora wifi. Funkcie: PIP, internetový prehliadač a rôzne internetové aplikácie.  

 • 85,00 € s DPH
  85,00 € s DPH

  Openbox SX 4 Base je FULL HD satelitný prijímač s OS Linux. Prijímač je vybavený jedným satelitným tunerom DVB-S2, jednou univerzálnou čítačkou kariet CONAX a jedným CI slotom. Podpora Ethernet, WiFi pripojenie, IPTV a množstvo...

 • 50,00 € s DPH
  50,00 € s DPH

  Polygon Combo je linuxový satelitný prijímač s podporou FULL HD rozlíšenia a funkcie Fast Scan pre automatické vyhladanie a doladenie programovej ponuky. Prijímač je vybavený DVB-S2 a DVB-T2/C tunerom. Zároveň je vybavený jednou UNI...

 • 289,00 € s DPH
  289,00 € s DPH

  Linuxový satelitný prijímač FULL HD s dvoma univerzálnymi čítačkami kariet. Dva satelitné DVB-S/S2 tunery. Možnosť nahrávania viacero programov súčasne. Prijímač má zabudovaný CI slot. Podpora wifi. Možnosť inštalácie interného HDD. Funkcie: Hbb TV, PIP, internetový prehliadač a rôzne internetové aplikácie.  

 • 399,00 € s DPH
  399,00 € s DPH

  VU+ Solo 4K je prvý satelitný prijímač s podporou vysokého rozlíšenia ULTRA HD alebo inak označovaného 4K. Prijímač je vybavený FBC DVB-S2 tunerom, 1,5GHz DualCore procesorom, 2GB RAM a 4GB FLASH pamäťou. Dve zabudované UNI čítačky a jeden CI slot, 3,5" TFT LCD displej na rednej strane, podpora USB 3.0

 • 175,00 € s DPH
  175,00 € s DPH

  Linuxový satelitný prijímač FULL HD s jednou univerzálnou čítačkou kariet. Jeden satelitný vymeniteľný DVB-S/S2 tuner. Možnosť nahrávania viacero programov súčasne. Prijímač má zabudovaný CI slot. Podpora wifi. Možnosť inštalácie interného HDD. Funkcie: Hbb TV, PIP, Split Screen, internetový prehliadač a rôzne internetové aplikácie.  

 • 209,00 € s DPH
  209,00 € s DPH

  Linuxový satelitný prijímač FULL HD s jednou univerzálnou čítačkou kariet. Jeden satelitný vymeniteľný DVB-S/S2 twin tuner. Možnosť nahrávania viacero programov súčasne. Prijímač má zabudovaný CI slot. Podpora wifi. Možnosť inštalácie interného HDD. Funkcie: Hbb TV, PIP, Split Screen, internetový prehliadač a rôzne internetové aplikácie.  

 • 269,00 € s DPH
  269,00 € s DPH

  Vu+ UNO 4K je satelitný prijímač ktorý dokáže prijímať okrem štandardného vysielania v SD a HD kvalite aj vysielanie v UHD kvalite. Prijímač disponuje jednou čítačkou kariet pre prístupové karty a jedným CI slotom pre CAM moduly.