Používaním nášho webu súhlasíš s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
DVB-T/T2 prijímače

DVB-T prijímače (set top boxy) sú určené pre príjem pozemného vysielania z pozemných vysielačov DVB-T, s príjmom voľne vysielaných FTA programov, pričom tieto televízne i rozhlasové programy sú zadarmo. Prehrávajú programy vysielané v MPEG-2 (SD kva...

DVB-T prijímače (set top boxy) sú určené pre príjem pozemného vysielania z pozemných vysielačov DVB-T, s príjmom voľne vysielaných FTA programov, pričom tieto televízne i rozhlasové programy sú zadarmo. Prehrávajú programy vysielané v MPEG-2 (SD kvallita) aj MPEG-4 kódovaní (HD kvalita). Tieto DVB-T prijímače sú vhodnejšie, pretože čoraz viac programov bude vysielaných v MPEG-4 kódovaní. Napr. aj stanicu Senzi môžete sledovať, iba ak máte HD prijímač.

Viac
 • 55,00 € s DPH
  55,00 € s DPH

  Alma T300 HD predstavuje Full HD Set-top-Box, ktorý je určený pre príjem platených programov od Plustelky. Zariadenie podporuje DVB-T/T2 a zároveň poslúži ako multimediálny prehrávač. Bežné funkcie ako nahrávanie, TXT, PVR a Timeshift sú samozrejmosťou.

 • 25,00 € s DPH
  25,00 € s DPH

  Alma 2750 T2 HD je DVB-T prijímač s podporou príjmu vysielania programov vo vysokom rozlíšení FULL HD. Prijímač umožňuje nahrávanie obľúbených programov na USB a zároveň dokáže taktiež prehrávať multimediálne súbory ako fotky, hudbu a videá  priamo z USB alebo externého HDD.

 • 25,00 € s DPH
  25,00 € s DPH

  Alma 2751 T2 HD je DVB-T prijímač s podporou príjmu vysielania programov vo vysokom rozlíšení FULL HD. Prijímač umožňuje nahrávanie obľúbených programov na USB a zároveň dokáže taktiež prehrávať multimediálne súbory ako fotky, hudbu a videá  priamo z USB alebo externého HDD.

 • 26,00 € s DPH
  26,00 € s DPH

  Alma 2760 T2 HD je DVB-T prijímač s podporou príjmu vysielania programov vo vysokom rozlíšení FULL HD. Prijímač umožňuje nahrávanie obľúbených programov na USB a zároveň dokáže taktiež prehrávať multimediálne súbory ako fotky, hudbu a videá  priamo z USB alebo externého HDD.

 • 45,00 € s DPH
  45,00 € s DPH

  Amiko Impulse T2/C WiFi je FULL HD prijímač s jedným DVB-T2/C tunerom a jednou UNI čítačkou kariet. Podpora USB WiFi Dongle a aplikácií ako Youtube, RSS a počasie po pripojení do siete. Možnosť nahrávania na USB alebo ext. HDD s využitím funkcií PVR a Timeshift. Bežné funkcie ako EPG sprievodca, Teletext, RTC a TrueColor sú samozrejmosťou. Externý IR senzor.

 • 49,00 € s DPH
  49,00 € s DPH

  Amiko SHD-8140 je FULL HD prijímač s jedným DVB-T2/C tunerom a jednou UNI čítačkou kariet. Podpora USB WiFi Dongle a aplikácií ako Youtube, RSS a počasie po pripojení do siete. Možnosť nahrávania na USB alebo ext. HDD s využitím funkcií PVR a Timeshift. Bežné funkcie ako EPG sprievodca, Teletext, RTC a TrueColor sú samozrejmosťou.

 • 22,00 € s DPH
  22,00 € s DPH

  HD USB tuner pre počitače a notebooky.

 • 49,00 € s DPH
  49,00 € s DPH

  Ferguson Ariva T265 predstavuje FULL HD terestriálny prijímač s podporou DVB-T/T2 s najnovším kodekom H.265 HEVC. Zariadenie je možné pripojiť do internetovej siete s použitím USB WiFi Dongle. Podpora PVR, Timeshift, EPG, TXT, Youtube, Youporn, RSS, počasie, mapy a rôzne webové rádia.

 • 35,00 € s DPH
  35,00 € s DPH

  Digitálny DVB-T prijímač HD pre príjem voľnej telky, kódovanie MPEG4, možnosť nahrávania obľúbených programov, podpora prehrávania najväčšieho počtu formátov videá, hudby a fotiek, numerický displej, pripojenie do internetovej siete